در این بخش بررسی میکنیم که آزمایشگاه اینواستتیک از ابتدا تا به امروز چه مراحلی را طی کرده است و در این میان چه موفقیت ها و روز های کلیدی بر آن سپری گشته است. یک شرکت خانوادگی با 4 نسل و 120 سال تجربه در زمینه زیبایی و پزشکی

آزمایشگاه ایننواستتیک

origin of the laboratory

سال 1898

در سال 1898 ، آقای دکتر Antonio Fita Trías، پدر پدربزرگ دکتر Fernando Bouffard (مدیر عامل فعلی INNOAESTHETICS) ، اولین داروخانه خانواده را افتتاح کرد.

توسعه کسب و کار (تجارت) خانوادگی

سال 1915

داروخانه توسعه داده شد و به یکی از بزرگ ترین داروخانه های بارسلونا تبدیل شد.

تأسیس آزمایشگاه

سال 1934

سی و شش سال بعد، آقای دکتر Antoni Fita Ramírez که همان شور و اشتیاق پدر را به ارث برده بود، با تاسیس آزمایشگاه تجارت خانوادگی را توسعه داد.

کتاب دستورالعمل دارویی

سال 1936

وی برای توسعه فرمولهای بهینه برای پزشکانی که در آن زمان برای پیدا کردن محصولات مناسب مشکل داشتند، آزمایشگاهی تاسیس کرد.

شتاب در رشد کمپانی

سال 1958

از اواسط قرن بیستم، آقای دکتر Fernando Bouffard Vicente ، از نسل سوم خانواده، مدیر پزشکی آزمایشگاه شد. با دانش پزشکی وی آزمایشگاه طی یک دوره خاص و سخت، قوی تر و پایدارتر گردید.

تخصص یافتن در زمینه داروهای پوستی و زیبایی شناسی

سال 1992

قای دکتر Fernando Bouffard Fita پسر دکتر Fernando Bouffard Vicente مسئولیت آزمایشگاه را به عهده گرفت. او پس از تکمیل تحصیلات خود در رشته داروسازی، با دکتر J.L Cisneros Vela پیشگام حوزه زیبایی پوست در اسپانیا همکاری کرد و این همکاری منجر به افزایش دانش وی در خصوص ایجاد و استفاده از فرمولاسیون در حوزه پوست گردید.

تعهد به نوآوری

سال 1996

دکترFernando Bouffard Fita کار خود را به عنوان مدرس آغاز کرد و دانش خود را در مورد زیبایی پوست در سراسر جهان به اشتراک گذاشت. در آن زمان، او با آقای دکتر Víctor G. Guevara ، رئیس اتحادیه بین المللی انجمن های پزشکی زیبایی (UIME) ملاقات کرد، کسی که بعد از این ملاقات به کمپانی ملحق شد. این همکاری شرکت را به سمت تحقیق و توسعه بسیاری از درمان های نوآورانه سوق داد.

ANESTOP®: اولین گروه محصول پر فروش کمپانی

سال 1997

ظهور محصولات، تکنیک ها و فناوری های جدید (اسیدهای هیالورونیک، بوتولینوم توکسین، لیزرها و غیره) منجر به ایجاد نیازهای جدید گردید. رو نمایی از محصول ®ANESTOP، اولین بی حسی موضعی در بازار، آزمایشگاه را به سوی موفقیتی بزرگ سوق داد.

فعالیت آزمایشگاه در سطح بین المللی

سال 1999

پس از سال ها توسعه فرمول های موفق در زمینه محصولات آرایشی و بهداشتی زیر نظر و با راهنمایی دکتر Cisneros، آزمایشگاه تصمیم به بین المللی کردن برند Pro-Medic گرفت. کمپانی به لطف محصولاتی همچون Mediclean ، Mediblock ، I.C.P ، Kelagel ، Hylactive ، Redevit A + C ، C-Kaderm در مقایسه با سایر رقبا، اعتبار بین المللی کسب نمود.

راه اندازی برند INNOSEARCH

سال 2006

برند INNOSEARCH جهت توسعه فرمولاسیون های جدید و تأمین نیازهای جدید بازار بین المللی، توسط آزمایشگاه راه اندازی شد.

پروژه PH FORMULA

سال 2010

توسعه پروژه جدید ترکیب مفهوم ``بازسازی شیمیایی سطح پوست`` در سایر محصولات کلیدی توسط آزمایشگاه

تأسیس آکادمی پوست

سال 2012

از آنجا که آموزش مداوم همواره یکی از ارکان اصلی آزمایشگاه بوده است، آکادمی پوست توسط کمپانی تأسیس شد تا آموزش های مناسب را برای متخصصان فراهم نماید تا ضمن به اشتراک گذاشتن تجربیات خود با سایر متخصصان، دانش و مهارت های خود را نیز ارتقا دهند.

یکسان سازی برند

سال 2015

آزمایشگاه خطوط تمام محصولاتی که از ابتدای تأسیس ساخته شده بودند را تحت برند واحد INNOAESTHETICS دسته بندی نمود(درآورد).

تأسیس EXPERTISSE

سال 2015

ساخت شرکتی اختصاصی جهت تولید محصولات پوستی و زیبایی پزشکی برای اشخاص ثالث.(سایر شرکت ها)

گواهی های ISO

سال 2015

INNOAESTHETICS گواهی ISO 22716: 2007 را برای تولید محصولات آرایشی و ISO 13485 را جهت طراحی، ساخت و تجارت وسایل پزشکی دریافت نمود.

رو نمایی از ®ME LINE اولین برند تخصصی HYPERPIGMENTATION

سال 2016

توسعه ی گروه جدیدی از محصولات از جمله MELINE توسط واحد R&D آزمایشگاه. اولین و تنها برند موجود در بازار برای درمان لک که به طور اختصاصی با توجه به نوع هایپرپیگمنتیشن، رنگ پوست و با توجه به ناحیه ای از بدن که درگیر شده است، فرموله شده اند.

GMP آرایشی و بهداشتی

سال 2017

عطای گواهی شرایط تولید خوب (GMP) برای محصولات آرایشی و بهداشتی از جانب وزارت بهداشت اسپانیا به INNOAESTHETICS.

®SMART GPS: تکنولوژی Leading-edge

سال 2018

توسعه و ثبت یک تکنولوژی منحصر به فرد توسط آزمایشگاه که در آن مواد مؤثره به گروه خاصی از سلول ها یعنی محلی که حداکثر تأثیر درمانی را دارند، منتقل شده و آزاد می شوند.

توسعه فضای آزمایشگاه دارویی

سال 2018

سرمایه گذاری 1 میلیون یورو برای جدیدترین فناوری ها و تجهیزات دارویی در جهت افزایش ظرفیت تولید و رقابت.

رونمایی از INNO-DERMA® EPIGEN

سال 2018

راه اندازی یک لاین اختصاصی توسط آزمایشگاه که با مواد مؤثره اپی ژنتیک فرموله شده تا با تنظیم بیان ترکیب صحیح ژن علائم پیری را معکوس نمایند.

تدارک اولین جلسه رهبران ایده پرداز اصلی آزمایشگاه

سال 2018

رویدادی که همه متخصصان بین المللی را که برای آموزش هزاران متخصص در سراسر جهان با آزمایشگاه همکاری می کنند، گرد هم آورد.

پشتیبانی مشتریان | سوالی دارید؟