Skin Academy در سال 2011 به عنوان یک مرکز آموزش آکادمیک با استانداردهای جهانی با هدف به اشتراک گذاشتن دانش ما با سایر متخصصان زیبایی شناسی پزشکی تأسیس شد. سال ها تجربه به ما آموخته است آموزش آکادمیک متخصصانی که با ما همکاری می کنند برای کسب بهترین نتایج با محصولات INNOAESTHETICS  ضروریست.

آکادمی INNOAESTHETICS واقع در بارسلونا، پذیرای تمامی متخصصین از سرتاسر دنیا جهت آموزش های آکادمیک می باشد. در Skin Academy، متخصصین دانش لازم را در خصوص محصولات INNOAESTHETICS، روش های درمانی و پروتکل های استفاده از محصولات، بدست می آورند. Skin Academy علاوه بر ارائه دانش لازم، با ایجاد پیوند بین کمپانی و مشتریان این فرصت را به ما می دهد تا به طور مستقیم از نیاز پزشکان در سطح حرفه ای آگاه شده و پیشرفت بیشتری در توسعه محصولات و روش های درمانی خود داشته باشیم.

هدف ما به روزرسانی و تسلط پزشکان بر آخرین تکنیک ها، پروتکل ها و ترند های درمانی می باشد تا بتوانند فراتر از انتظار بیماران پاسخگوی نیازشان باشند.

دکتر Víctor G. Guevara، مدیر پزشکی

INNOAESTHETICS به عنوان یک کمپانی تولید کننده، علاوه بر ارائه طیف وسیعی از محصولات، در تلاش است تا با توانمندسازی، فراهم نمودن دانش و منابع علمی لازم برای مشتریان خود ارزش افزوده ایجاد نماید. رویکرد اصلی این آکادمی همکاری با متخصصین کلیدی و مشهور بین­ المللی می­باشد و همین رویکرد امکان ارائه محتوای آموزشی با بالاترین کیفیت را برای آکادمی فراهم کرده است. این متخصصین دانش ارزشمند و بهترین تجارب بالینی خود را در دوره ­های آموزشی به اشتراک می­گذارند.

INNOAESTHETICS به عنوان یک کمپانی بین ­المللی، درک عمیقی از نگرانی­ ها و ویژگی­ های پوستی بیماران مطابق با مناطق جغرافیایی آن­ها دارد. به همین دلیل است که کارگاه ­های شخصی سازی شده را بر اساس نیازهای خاص هر نماینده طراحی می­نماید.

هدف اصلی ما تداوم توسعه انجمنی بزرگ از پزشکان برای ترویج و تضمین درمان های مؤثر و ایمن پزشکی زیبایی در سرار جهان است

دکتر Fernando Bouffard، مدیر عامل

پشتیبانی مشتریان | سوالی دارید؟